Fujitsu


Fujitsu rozwija i produkuje wysokiej jakości energooszczędne urządzenia klimatyzacyjne od ponad 35 lat. Produkty te zostały zaprojektowanie w zgodzie z japońską technologią i wiedzą, aby zbudować poczucie komfortu i wygody.

Koncern FUJITSU GENERAL Ltd. od wielu lat jest czołowym dostawcą klimatyzatorów typu Split oraz systemów VRF na polskim rynku. Urządzenia te są nieustannie rozwijane na wielu płaszczyznach. FUJITSU przykłada wielką wagę do konstrukcji i możliwości urządzeń.

Innowacyjne rozwiązania, wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesne technologie połączone z zaawansowanymi procesami sterowania zapewniają energooszczędność, funkcjonalność oraz niezawodność. Prosta konstrukcja i elastyczność konfiguracji pozwala skrócić procesy doboru, projektowania oraz instalacji do minimum.

Ideą FUJITSU jest kreowanie przyjaznego środowiska dla pracy i wypoczynku - to wymaga ciągłego rozwoju, prowadzenia badań i konstruowania oferty na najwyższym z możliwych poziomów. FUJITSU realizuje te zadania dostarczając systemy doskonale odpowiadające wyzwaniom nowoczesnego budownictwa.

Systemy Split - Pokojowe

Invert LM

Invert LU

Invert LT

Systemy - Multi Split