Artcool Stylist


Klimatyzator LG Artcool Stylist

LG Electronics stworzył klimatyzator pokojowy, który poprzez delikatne odczucie powiewu na skórze, cichy szum wydajnego chłodzenia i zmieniające się barwy światła pozwala przejąć kontrolę nad zmysłami. Wrażenie panowania nad wiatrem i słońcem, a nawet materią zwykłej codzienności jest naprawdę imponujące.

Design klimatyzatorów LG jest nieporównywalny

nieporównywalny design z innymi klimatyzatorami na rynku. LG Artcool Stylist to płaski panel z nawiewem trzy stronnym oraz z podświetleniem Led, kolor podświetlenia jest uzależniony od temperatury nawiewu. LG Artcool Stylist  z pewnością wpasuje się w eleganckie i stylowe wnętrza. W komplecie znajduje się pilot, który również zaprojektowany został z myślą o ozdobieniu Twojego domu lub biura. Charakteryzuje się dość niskim poborem energii jak również dobrą filtracją powietrza.

Kompletny zestaw rozwiązań technologicznych

Klimatyzator pokojowy, ARTCOOL Slim Inverter V wdraża kompleksowo najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne klimatyzacji LG oraz wnosi do domu nowoczesny, elegancki wygląd. Niezwykle stylowy ARTCOOL Slim Inverter V, zapewniając doskonałą efektywność energetyczną, wysoką sprawność oraz szereg funkcji zwiększających wygodę, stanowi idealne połączenie formy i funkcjonalności.

Rewolucyjna technologia inwerterowa firmy LG - Inverter V oraz Aktywna Kontrola Zużycia Energii maksymalizują częstotliwość silnika sprężarki i sterują wydajnością chłodniczą. Efektem jest wysoki współczynnik wydajności oraz znaczne zmniejszenie zużycia energii

Lg Artcool Stylist
Model Wydajność (kW)
min/nom/max
Klasa energetyczna
chłodzenie/grzanie
Pobór mocy
kW (maks.)
chłodnicza grzewcza
G09WL 2,5 (1,3~3,,5) 3,0 (1,3~4,2) A+/A 0,69
0,83
G12WL 3,5 (1,3~4,0) 3,5 (1,3~5,0) A+/A 1,09
0,97