Prestige


Ultracichy! 16 dB(A) Klasa A+++

Klimatyzator Samsung szybko schładza powietrze używając trybu Fast Cool, a następnie automatycznie przełącza się w tryb Comfort Cool, by utrzymać żądaną temperaturę powietrza.
Dzięki temu nie będzie Ci zimno, ani też nie będziesz musiał ręcznie zmieniać ustawień lub włączać i wyłączać klimatyzatora, aby utrzymać właściwą temperaturę.

Design Crystal Gloss

Czyste wykończenie Crystal Gloss™ i design o wyjątkowych zaokrągleniach klimatyzatorów Samsung zapewnia im wyjątkowy wygląd oraz parametry pracy. Tak jak w aerodynamicznych samochodach sportowych o niezwykłych osiągach, każda część ich opływowej sylwetki jest pokryta dwuwartstwowym transparentnym materiałem aby nadać im eleganckie wykończenie, które idealnie wkomponuje się w nowoczesne wnętrze.

Funkcja WiFi

Unikatowy filtr HD i VIRUS Doctor

Dzięki dedykowanej aplikacji możesz korzystać ze swojego smartfona zamiast sterownika bezprzewodowego. Gdziekolwiek jesteś, zawsze masz kontrole.
Aplikacja na smartfony Smart Wi-Fi umożliwia monitorowanie i wprowadzanie zmian w ustawieniach zużycia energii z dowolnego miejsca, natomiast funkcja Smart Check umożliwia diagnostykę błędów i błyskawiczne wezwanie techników serwisu.

W przeciwieństwie do innych rozwiązań o zbliżonym działaniu, jonizator SPi jest obojętny dla zdrowia człowieka. Emitując aktywne cząsteczki wodoru i tlenu wpływa korzystnie na poprawę jakości powietrza neutralizując różnego rodzaju patogeny oraz wolne rodniki obecne w powietrzu.
S-plasma Ion to wyjątkowo skuteczna technologia pozwalająca w znacznym stopniu poprawić jakość powietrza w pomieszczeniu. Właściwości elementu SPi zostały potwierdzone dla różnego rodzaju patogenów przez specjalistyczne ośrodki i instytuty badawcze na całym świecie.

Tryb Single User

Funkcja Single User wykorzystuje mniejszą moc sprężarki, co zmniejsza zużycie energii* przy jednoczesnym zapewnieniu chłodnego i komfortowego otoczenia. Z funkcji Single User warto korzystać gdy w pomieszczeniu przebywa tylko jedna osoba, nawet w bardzo gorący dzień, bez zmartwienia o wysokość rachunków.

Stabilna, długookresowa wydajność

 

Samsung Prestige
Model Wydajność (kW)
min/nom/max
Klasa energetyczna
chłodzenie/grzanie
Pobór mocy
kW (maks.)
chłodnicza grzewcza
AR09JSPFAWKNEU/X 2,5 (0,97~3,3) 3,2 (0,85~6,0) A+++/A++ 0,55
0,77
AR12JSPFAWKNEU/X 3,5 (0,97~4,0) 4,0 (0,85~6,6) A++/A++ 0,94
1,05

* Dostęp do klimatyzatorów serii PRESTIGE , PREMIUM i CLASSIC+ poprzez sieć WiFi, możliwy jest po zainstalowaniu aplikacji Smart Air Conditioner na urządzeniu przenośnym z systemem Android lub iOS. Klimatyzator obsługuje protokół IEEE802.11b/g/n i korzysta z konfiguracji WPS według metody PBC. Router WiFi musi obsługiwać funkcję serwera DHCP.

Classic

Classic +

Premium